Екскурсія до Трускавця
25 Тра 2026На завершення навчального року учні 7-А, 7-Б та 8-А класів поринули у яскравий світ емоцій, відвідавши славне місто Трускавець та дельфінарій “Оскар”. Найбільші враження справили дельфіни, які стрибали крізь кільця, кидали м’ячі, “танцювали” разом із тренерами, “співали” і навіть малювали картини! Кумедні морські котики, які аплодували ластами, танцювали “Гопак” та грали з м’ячем, ще більш емоційно зарядили публіку. Продовженням подорожі стало відвідування тераріуму з тропічними мешканцями. Особливо сподобалась прогулянка центральним парком “Адамівка” та дегустація цілющої “Нафтусі” у бюветі. Це була незабутня екскурсія! З яскравими емоціями у літній відпочинок!








