Екологічий десант
18 Бер 2024Вже другий рік поспіль, як тільки сходить сніг, учні 7-А класу ( класний керівник Северенчук О.М. ) Здолбунівського ліцею N 1 вирушають рятувати річку Здолбунівського гідропарку. Цього року задача була очистити біля містка. Використовуючи рибальський підсак, учні виловили 43 мішки скляних і пластикових пляшок. Та дістати вдалося, на жаль, не все! За два роки зібрали близько сотні мішків. Щороку сміття понад берегом і у річці тільки більшає. Висновки зробіть самі…






